AR KO SĀKT,

ja ir grūtības atmaksāt parādu?

Situācijā, kad rodas grūtības atmaksāt parādus, ir sarežģīti saprast, kā labāk rīkoties un ar ko sākt. Parasti parādi ir ne tikai finansiāla, bet arī psiholoģiska nasta. Lai šādā brīdī saglabātu vēsu prātu, ņem vērā GS Core sagatavoto 4 soļu pamācību:

1. Objektīvi izvērtē esošo situāciju — saproti, cik liels ir kopējais parādsaistību apmērs, kādi ir esošie un plānotie ienākumi un tēriņi, kāda ir maksimālā ikmēneša summa, ko vari atvēlēt parādu dzēšanai.

2. Izvērtē visus iespējamos risinājums — apdomā, varbūt Tev ir iespēja aizņemties no draugiem vai ģimenes? Iespējams, Tu vēl neesi izskatījis kredītbrīvdienu opciju? Šajā posmā svarīgi ievākt pēc iespējas vairāk informācijas par pieejamiem risinājumiem.

3. Izvēlies sev piemērotāko risinājumu un ieskicē aptuveno rīcības plānu.

4. Sazinies ar kredītiestādi vai parādu atgūšanas uzņēmumu un vienojies par Tava plāna realizāciju. Iespējams, plānā būs nepieciešams veikt kādas korekcijas, taču pārsvarā kredītdevēji un parādu atgūšanas uzņēmumi ir ļoti pretimnākoši un gatavi vienoties!

Galvenais — nepazūdi un ‘’nebāz galvu smiltīs’’, bet sazinies ar kredītiestādi un/vai parādu atgūšanas uzņēmumu un informē to par savu pašreizējo situāciju. Līdz parāda nonākšanai tiesā, Tev ir vairākas izvēles iespējas, kā risināt radušos finansiālo situāciju.

Mums ir lieliski jaunumi!

Jūsu GS Core

Parāda atmaksas kalkulators