KĀ RĪKOTIES,

ja esi saņēmis vēstuli no parādu atgūšanas uzņēmuma?

Pirmās aizdevuma neatmaksāšanas sekas ir līdzšinējā kredīta līguma izbeigšana. Ja esi nonācis šādā situācijā, visticamāk, saņemsi vēstuli no parādu atgūšanas uzņēmuma. Kā rīkoties, ja esi saņēmis šādu vēstuli? Atbildes sniedz GS Core.
 

Ja esi saņēmis vēstuli no parādu atgūšanas firmas, tas nozīmē, ka kredītdevējs ir nodevis apstrādē vai arī cedējis Tavu parādu attiecīgajam uzņēmumam. Sākot ar šo brīdi, sākas ārpustiesas parāda atgūšanas process. Visupirms – svarīgi nekrist panikā un necensties izvairīties no komunikācijas, bet tieši pretēji – sazināties ar uzņēmumu, kas nosūtījis Tev vēstuli.

Ārpustiesas parāda atgūšana nenozīmē Tev neizdevīgākus nosacījumus, jo parādu atgūšanas uzņēmums nav tiesīgs mainīt iepriekšējā līguma nosacījumus. Respektīvi – Tev joprojām būs iespēja vienoties par pilnu vai pakāpenisku aizdevuma atmaksu.

Tāpat kā kredītdevējs, arī parādu atgūšanas uzņēmums ir ieinteresēts sadarboties ar Tevi. Saglabā mieru, sazinies ar uzņēmumu un vienojies par Tavai finanšu situācijai piemērotāko atmaksas grafiku. Kamēr lieta nav nonākusi tiesā, visu iespējams atrisināt ar komunikācijas palīdzību.
Vēlies uzdot jautājumu? Sazinies ar GS Core, lai vienotos par bezmaksas konsultāciju: https://gscore.lv/kontakti/

Mums ir lieliski jaunumi!

Jūsu GS Core

Parāda atmaksas kalkulators