KAS JĀZINA, AIZŅEMOTIES PIRMO REIZI

Vērtīgos padomos un faktos dalās GS Core.

  • Dažādiem mērķiem ir paredzēti dažādi aizdevuma veidi. Piemēram, patēriņa kredīts – plānotiem un neplānotiem lielajiem izdevumiem (piemēram, sadzīves tehnikas iegādei, remontdarbu veikšanai u.tml). Hipotekārais kredīts – mājokļa iegādei, auto kredīts vai līzings – auto iegādei u.tml. Izpēti un izlem, kāds aizdevuma veids Tavam mērķim būs vispiemērotākais.
  • Aizdevumu iespējams noformēt pie banku vai nebanku aizdevēja. Izvērtē un izvēlies, kāds risinājums Tavam mērķim būs piemērotākais. Ņem vērā tādus faktorus kā gada procenta likme jeb GPL, atmaksas termiņš un grafiks, kredītbrīvdienu iespējas u.c.
  • Ātrie kredīti ir parocīgs risinājums tikai tādās situācijās, kad Tev ir stabili ienākumi. Piemēram, nepieciešama akūta zobārsta vizīte, taču līdz algai jāgaida vēl 2 nedēļas. Ātrie kredīti nav risinājums citu parādsaistību dzēšanai.
  • Rūpīgi izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu! Pirms kredīta noformēšanas, veic sava budžeta plāna pārskatu.
  • Ja rodas grūtības atmaksāt aizdevumu, noteikti sazinies ar kredītdevēju, lai informētu par finanšu situāciju. Kopīgi vienojaties par koriģētu, jaunajai situācijai piemērotu atmaksas grafiku. Pretējā gadījumā Tu riskē sabojāt savu kredītvēsturi, kas ietekmēs iespējas aizņemties nākotnē.

Mums ir lieliski jaunumi!

Jūsu GS Core

Parāda atmaksas kalkulators