Tavs parāds tiek nodots cesionāram…

TIKAI MIERU!

Parāda nodošana ārpustiesas atgūšanai varētu šķist nepatīkama ziņa, taču lielākajā daļā gadījumu šo sajūtu rada neziņa un neizpratne par pašu procesu. Mēs vēlamies iedrošināt un uzmundrināt ikvienu, kurš nonācis šādā situācijā. Šis ieraksts palīdzēs Tev gūt skaidrību par to, kas notiek ar Tavu parādu, kad tas tiek nodots cesionāram.

  • Ir maldīgi domāt, ka parāda nodošana cesionāram nozīmē Tev neizdevīgākus nosacījumus un situācijas pasliktināšanos.
  • Cesionāri nevar izmainīt sākotnējā līguma nosacījumus. Respektīvi – parāda nodošana cesionāram nenozīmē, ka parāda atmaksa kļūs Tev neizdevīgāka, nekā tā bija pirms cesijas darījuma.
  • Cesionāri ir atvērti klienta šī brīža finansiālās situācijas uzklausīšanai, kā arī ierosinās vienoties par Tev ērtāko atmaksas grafiku.
  • Situācija, protams, var pasliktināties, ja cesionārs nolems nodot parādu tālāk tiesai, kas vairs nav tik pielaidīga. Bet tas notiks tikai tad, ja nekomunicēsi un nemēģināsi risināt problēmu.

GS Core uzsver, ka svarīgākais — tā ir komunikācija. Līdz parāda nonākšanai tiesā visas finansiālās grūtības ir atrisināmas. Galvenais ir būt atvērtam sadarbībai!

Mums ir lieliski jaunumi!

Jūsu GS Core

Parāda atmaksas kalkulators